Голова київської військово-лікарської комісії отримав підозру за підробку довідок – фото

Голова київської військово-лікарської комісії отримав підозру за підробку довідок – фото - Фото

Фото: Офіс генпрокурора

Голову київської військово-лікарської комісії (ВЛК) повідомили про підозру у підробці довідок для виїзду військовозобов’язаних за кордон. Про це повідомляє Офіс генпрокурора.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Як зазначається, голову ВЛК Подільського ТЦК та СП (військкомату) повідомлено про підозру у сприянні незаконному переправленню чоловіків призовного віку через державний кордон України шляхом підробки документів.

За даними слідства, підозрюваний разом зі спільниками допомагав робити довідки про непридатність чоловіків для проходження військової служби з подальшим зняттям з військового обліку. Надалі ці документи були основою для виїзду за кордон.

Як пише Офіс генпрокурора, вартість послуги з виготовлення фальсифікованих медичних документів складала від $3000 до $4000 з особи.

Повідомляється, що до схеми були залучені дев’ять осіб, які підшукували охочих уникнути мобілізації, а також люди, які безпосередньо виготовляли пакет необхідних документів – працівники медичних закладів столиці, члени військово-лікарських комісій.

Чоловікам призовного віку видавали документи з помилковими діагнозами для визнання їх непридатними для військової служби.

Голова київської військово-лікарської комісії отримав підозру за підробку довідок – фото

Голова київської військово-лікарської комісії отримав підозру за підробку довідок – фото

Голова київської військово-лікарської комісії отримав підозру за підробку довідок – фото

Діяльність групи була викрита під час підготовки пакета документів для трьох чоловіків призовного віку та отримання від них коштів.

За результатами слідчих дій у лютому 2023 року голову ВЛК Оболонського ТЦК та СП, а також шість лікарів повідомили про підозру у сприянні незаконному переправленню осіб через держкордон, зокрема трьох із них – у складі організованої групи.

Під час подальшого розслідування правоохоронці встановили причетність до цього кримінального правопорушення голови ВЛК Подільського ТЦК та СП у Києві.

  • В Україні тривають масові перевірки військкоматів та ВЛК.
  • 11 серпня на засіданні РНБО рекомендувала Залужному призначити на посади начальників обласних ТЦК бойових офіцерів. Тоді Зеленський оголосив, що за два тижні буде окреме засідання РНБО, присвячене роботі ВЛК.
  • У той же день Зеленський повідомив, що ухвалено рішення звільнити всіх обласних військкомів.
  • 22 серпня у військкоматах та ВЛК по всій країні проводили понад 200 одночасних обшуків.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *