Данілов: Російські цілі – найкращий полігон для української зброї та її реклами у світі

української зброї та її реклами у світі – Фото” alt=”Данілов: Російські цілі – найкращий полігон для української зброї та її реклами у світі – Фото” />

Олексій Данілов (Фото: ОП)

Робота по російських цілях – найкращий полігон для української зброї та її реклами у світі. Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов у Twitter.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Секретар РНБО зазначив, що з кожним новим бойовим завданням українські бойові БПЛА та морські дрони стають дедалі точнішими, оператори – досвідченішими, бойове злагодження – ефективнішим, а виробники набувають можливості удосконалювати тактико-технічні характеристики.

“Серпень став особливо вдалим для українських мисливців. Далі – розширення масштабів, дальності бойової роботи, рівня та важкості російських втрат”, – написав Данілов.

Він додав, що український військово-промисловий комплекс, безперечно, стане одним з основних світових гравців, техніка якого пройшла унікальне бойове випробування.

“Російські цілі – це найкращий полігон для української зброї та її реклами на світовому рівні озброєння”, – заявив секретар РНБО.

  • У ніч проти 17 липня сталася атака на Кримський міст.
  • Вранці 4 серпня пролунали вибухи в Новоросійську на півдні РФ – СБУ разом із ВМС провели спецоперацію з аквадронами в бухті міста РФ: пошкоджено ВДК “Оленегорский горняк”.
  • Вночі 5 серпня біля Кримського мосту було атаковано та пошкоджено російський танкер SIG, який забезпечував окупантів паливом.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *