Британська розвідка пояснила, що є одним з ключових завдань на фронті…

Британська розвідка розповіла про одне з головних завдань для армій України та РФ

Українські зенітники на позиції. Фото: Генштаб ЗСУ

Намагання Росії і України подолати системи протиповітряної оборони супротивника залишаються ключовим завданням під час повномасштабної війни.

бизнес фестиваль

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній 13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу. Забронювати участь

Про це йдеться у розвідувальному огляді Міноборони Великої Британії

Згідно з повідомленням, для окупантів відіграє вирішальну та дуже ефективну роль зенітно-ракетна система малої дальності ЗРК “Toр”. З максимальною дальністю польоту 15 км він експлуатується підрозділами ППО російської армії та призначений для захисту лінії фронту наземних військ.

Дана система відрізняється від інших систем малого радіусу дії, таких як “Панцир”, які експлуатуються російськими повітряно-космічними силами та зазвичай захищають командні вузли, ЗРК більшого радіусу дії та авіабази.

Підписуйтеся на YouTube-канал delo.ua

“Ефективно діючи як передня лінія розгорнутої російської мережі протиповітряної оборони в Україні, “Тор” наразі використовується особливо для протидії українським безпілотним літальним апаратам”, – йдеться в повідомленні.

Розвідка зазначає, що одним із ключових обмежень системи в поточній війні, ймовірно, є витривалість її екіпажу. Для обслуговування одного екіпажу  РФ виділяє лише трьох військових.

За таких умов, підтримувати високий стан готовності ППО протягом тривалого періоду часу, швидше за все, стане надзвичайним випробуванням.

Нагадаємо, у жовтні російські сили протиповітряної оборони збили один із своїх власних багатоцільових бойових літаків Су-35С FLANKER M над Токмаком, приблизно за 20 км позаду поточної лінії фронту.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *