У столиці рекордно піднявся рівень води у Дніпрі (відео)

У столиці рекордно піднявся рівень води у Дніпрі (відео)

За останній тиждень рівень Дніпра в межах столиці зріс на понад 60 см скріншот відео

Нині аварійних підтоплень у Києві не зафіксовано

Рівень води у Дніпрі в межах Києва піднявся до відмітки 601 см над “0” поста. Це є абсолютним максимумом із початку 2024 року. Про це повідомив начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко в Telegram.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Згідно з даними моніторингу, за останні сім днів рівень Дніпра в межах столиці зріс на понад 60 см. Станом на сьогодні температура води становить -3,9 градусів за Цельсієм.

Спостерігається значне коливання води протягом доби. Наприклад, 14-го березня її рівень змінювався від 620 см до 577 см, але на час фіксації становив 583 см.

Будь ласка, читайте текст після реклами

«Підйом рівня води та такі значні коливання відбуваються внаслідок збільшення скидів води з Київського водосховища через пропуск весняного водопілля. Тому спостерігається початкове затоплення заплав та понижених прирічкових територій», – йдеться в повідомленні.

За даними КМВА, рівень небезпеки гідрологічних явищ І (жовтий). Нині аварійних підтоплень у Києві не зафіксовано. Промислові об’єкти і житлові масиви поза небезпекою. Триває моніторинг цьогорічного водопілля.

За прогнозами Укргідрометцентру, щонайменше до 19-го березня рівень Дніпра в Києві утримуватиметься вище відміток початкового затоплення заплав та понижених прирічкових територій.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Як повідомлялося, до 19 березня на річці Дніпро в Києві та Бориспільському районі Київської області рівні води утримуватимуться вище відміток початкового затоплення заплав та понижених прирічкових територій.

Нагадаємо, що столичне метро може піти під воду з початком весняного паводка. Під загрозою як закриті станції метрополітену, так і функціонуючі станції «синьої» гілки.

До слова, наприкінці лютого київська влада повідомила про загрозу підтоплення. Внаслідок скидів води з Київського водосховища, на річці Дніпро у Києві можливі різкі коливання рівнів води з короткочасним досягненням відміток початкового затоплення заплавних територій.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *