У Києві «оцифрували» понад 100 тисяч дерев. Для чого це роблять?

1

У Києві «оцифрували» 107 тисяч дерев. Озеленювачі Деснянського, Голосіївського та Печерського районів додали до онлайн-мапи всі вуличні насадження та переважну більшість скверів і зараз працюють в парках, повідомив Олександр Возний, директор Департаменту захисту довкілля. 

До онлайн-мапи вже додано сім парків в Деснянському та один у Голосіївському районах. Також почалися роботи по «оцифровці» парку Партизанської Слави в Дарницькому районі та парку Вічної Слави в Печерському районі, повідомив Возний.

Завдяки ресурсу комунальники зможуть провести чітку інвентаризацію і зрозуміти, скільки дерев у столиці, в якому стані вони знаходяться, а також надавати громаді дієві інструменти контролю.

Схожі новиниОфіційно. Департамент охорони культспадщини очолить Марина Соловйова, її заступник – Дмитро ПеровКиївзеленбуд заявив, що всохлих дерев у парку КПІ ще сотніКомунальники вирізали частину парку КПІ. Ясени всихали без порятунку протягом кількох років (фото)

Онлайн-мапа буде оприлюднена як тільки дозволятиме безпекова ситуація, адже при роботі з нею використовуються високоточні карти. Ресурс міститиме фотографію кожного «оцифрованого» дерева, інформацію про його місцезнаходження (з прив’язкою до точних координат), вид, діаметр стовбуру, висоту та стан.  

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *