Суд Києва постановив стягнути 67 млн грн з компанії, яка пов’язана з Медведчуком

Суд Києва постановив стягнути 67 млн грн з компанії, яка пов'язана з Медведчуком

Міська влада ініціюватиме розірвання договору оренди з підприємством, яке пов’язують з Медведчуком фото з відкритих джерел

Господарський суд Києва задовольнив позов щодо ТОВ «Академ-Клуб»

Суд задовольнив позов київської влади щодо стягнення 67 млн грн заборгованості з орендної плати з ТОВ «Академ-Клуб», яке пов’язують з екснардепом Віктором Медведчуком. Про це повідомив у Facebook заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Оленич.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Зокрема, йдеться про оренду земельних ділянок загальною площею 40 га на березі Дніпра на Осокорках, які раніше передали під забудову.

Заступник Кличка нагадав, що Департамент земельних ресурсів КМДА встановив наявність заборгованості з орендної плати у ТОВ «Академ-Клуб» і в інтересах Київської міської ради звернувся до суду.

Будь ласка, читайте текст після реклами

За словами посадовця, Господарський суд Києва задовольнив позов і стягнув з ТОВ «Академ-Клуб» заборгованість у розмірі близько 67 млн грн. Також міська влада ініціюватиме розірвання договору оренди.

«За інформацією журналістів, ТОВ «Академ-Клуб» пов’язують з Віктором Медведчуком», – написав Оленич.

Нагадаємо, обвинувачений у державній зраді екснардеп Віктор Медведчук не погодився із рішенням Київського окружного адміністративного суду, який відмовив йому в поновленні свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.

До слова, вперше в історії України та практиці Агенство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) оголосило про початок реалізації арештованого активу за кордоном. Найближчим часом збираються продати яхту екснардепа Віктора Медведчука Royal Romance.

Читайте також: Медведчук і всі-всі-всі. Хто хоче повернути український паспорт

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *