Ще один проєкт на мільярд. У Києві демонтували Дегтярівський шляхопровід та прокладають новий

1

У Києві повністю демонтували старий шляхопровід на перетині вулиць Дегтярівської, Олени Теліги та Олександра Довженка. «Київавтодор» обіцяє прокласти новий обіцяють до кінця цього року.

Цього тижня дорожники мають розпочати бетонувати верхню частину фундаменту – монолітні ростверки. Під час реконструкції Дегтярівського шляхопроводу на розв’язці продовжують облаштовувати з’їзди та заїзди. Наразі на будівельному майданчику працює ще одна бурова установка для спорудження паль другого етапу робіт, що дозволить пришвидшити процес відбудови споруди.

Новий шляхопровід у Шевченківському районі буде на один метр вищим і на 12 метрів ширшим. Останнє дозволить облаштувати на ньому велодоріжки та пішохідні тротуари.

Схожі новиниКияни просять виділити окремий вагон у метро для пасажирів з велосипедамиКияни вийшли на мітинг проти забудови екопарку на Осокорках та розвернули будівельну технікуПрокуратура відкрила кримінальне провадження через підпал історичного будинку на Подолі

Дегтярівський шляхопровід перекритий з 13 червня до 30 листопада у звʼязку зі стартом реконструкції.  на час робіт рух шляхопроводом закрито, а рух На розв’язці організували за принципом турбіни. Проїзд забезпечено в усі напрямки, працюють тимчасові світлофори.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *