Під час ремонту вулиці Пирогова зрізали три дерева і зробили замість них вузьку смужку газону з квітами

1

Під час поточного ремонту вулиці Пирогова в Києві комунальники зрізали три з чотирьох дерев, а на їхньому місці висадили кущі. Про це написав киянин Павло Постоєнко.

Дерева створюють затінок і в такий спосіб запобігають нагріванню асфальту, а випаровуючи вологу, охолоджують себе та повітря навколо. За даними «ЛУН Місто», найспекотніші райони Києва – це Оболонь, Троєщина, Осокорки, території поблизу Хрещатика й Нової забудови. Одна з причин – низький рівень озеленення.

Комунальники ремонтують ділянку від бульвару Тараса Шевченка до вулиці Богдана Хмельницького. Згідно з розпорядженням мера Віталія Кличка, там замінять дорожнє та тротуарне покриття, змінять організацію дорожнього руху з влаштують велодоріжки та паркомісця. Також комунальники мають «оновити» зелені насадження та замінити вуличне освітлення. На інфощиті вказано, що «роботи будуть виконуватися із застосуванням сучасних матеріалів та новітніх європейських технологій».

Схожі новиниДІАМ зупинила будівництво торговельного центру на місці закинутого кафе на ХрещатикуЯк виглядатиме оновлена вулиця Шовковична після ремонтуБіля «Берестейської» на місці МАФів відремонтували тротуар й облаштували сквер

У Києві зараз перекладають українською європейські стандарти догляду за деревами. Це три документи, присвячені обрізанню дерев, висаджуванню та каблінгу (фіксації розтяжками, щоб запобігти падінню).

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *