Очільники МЗС країн Євросоюзу зустрінуться в Києві на початку жовтня – ANSA

Очільники МЗС країн Євросоюзу зустрінуться в Києві на початку жовтня – ANSA

Наступне засідання Ради Євросоюзу із закордонних справ, найімовірніше, відбудеться в Києві на початку жовтня фото з відкритих джерел (ілюстративне)

На зустрічі у Києві міністри хочуть підбити підсумки деяких критичних питань, як збільшення військової допомоги та подальше посилення санкцій

Європейський Союз має намір провести зустріч міністрів закордонних справ країн-членів у Києві на початку жовтня. Про це повідомляє італійське видання ANSA.

Будь ласка, читайте текст після реклами

За даними трьох різних джерел видання, наступне засідання Ради Євросоюзу із закордонних справ, найімовірніше, відбудеться в Києві на початку жовтня.

Зазначається, що мета зустрічі полягає в тому, щоб йти шляхом політичної інтеграції, продемонструвати підтримку ЄС на критичному для України етапі у період повномасштабної війни.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Також на зустрічі хочуть підбити підсумки деяких критичних питань, як збільшення військової допомоги та подальше посилення санкцій, зокрема щодо їхнього обходу Росією у високотехнологічному секторі.

Зазначимо, що у лютому 2023 року в у Києві пройшов саміт Україна-ЄС. Водночас відбулось перше в історії спільне виїзне засідання європейських комісарів та українського уряду.

До слова, 20 вересня в Раді Безпеки ООН відбудуться відкриті дебати що України за участю глав держав та урядів. У рамках відкриття чергової сесії Генасамблеї ООН у другій половині вересня відбудеться зустріч друзів України на рівні міністрів закордонних справ щодо притягнення Росії до відповідальності за агресію проти України.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *