На відновленні двох пошкоджених РФ будинків в Києві отримали 800 тисяч збитків

1

Подільська окружна прокуратура повідомила про підозру директору комунального підприємства «Житлоінвестбуд-УКБ». Його підозрюють у службовій недбалості під час ремонту пошкоджених росіянами будинків, що призвело до 800 тисяч гривень збитків.

Згідно з даними слідства, у жовтні 2022 року між КП «Житлоінвестбуд-УКБ» та приватним підприємством укладено підрядні договори на капітальний ремонт двох багатоквартирних житлових будинків по вулиці Межовій 24 та 26, пошкоджених внаслідок збройної агресії РФ.

Під час укладення договорів та кошторисів підозрюваний не проконтролював відповідність використаних підрядником матеріалів, конструкцій та виробів вимогам державних стандартів та іншим нормативним документам. Це призвело до використання при проведенні будівельних робіт матеріалів, технічні характеристики яких не відповідають вимогам державних будівельних норм.

Відповідно до висновків судових експертиз територіальній громаді міста Києва завдано шкоди у розмірі близько 800 тисяч гривень, повідомляє прокуратура.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *