На Рейтарській забудовник продовжив розбирати пам’ятку архітектури

1

На вулиці Рейтарській, 37 розбирають Будинок київського повітового земства, який було побудовано на початку ХХ століття. Заступник директорки Департаменту охорони культурної спадщини Дмитро Перов зазначив, що будівля є пам’яткою історії та архітектури.

За його словами, роботи відновили попри призупинену картку на порушення благоустрою та відкрите кримінальне провадження. На місце викликали поліцію.

Будівельна компанія НЕСТ проводить «реставрацію зі знесенням дворових будівель». Згідно з інформацією Департаменту охорони культурної спадщини КМДА, як основна будівля №37, так і дворова – 37а – є пам’ятками історії місцевого значення. Проєкт знесення історичних будівель департамент не погоджував. У травні забудовник почав демонтаж будівлі за номером 37а.

Схожі новиниНімецькі благодійники хочуть допомогти відновити аеропорт «Київ» після війниНа памʼятці архітектури в Києві демонтують незаконну мансардуКомунальники 8 разів відправляли поліції проєкт переходу біля «Університету», але його блокують

Будинок на Рейтарській, 37 побудований в 1900-х роках. В його зведенні брав участь архітектор Іван Бєляєв.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *