На Андріївському узвозі вдруге розбирали історичну будівлю

1

У Києві на Андріївському узвозі, 26 почали вдруге розбирати будинок Всеволода Тарнавського. Будівля знаходиться в охоронних зонах Софії та Андріївської церкви, повідомив заступник директорки Департаменту охорони культурної спадщини Дмитро Перов.

За його словами, першу спробу розібрати будівлю вдалося зупинити у вересні 2022 роук. Андріївський узвіз є вулицею-пам’яткою, а будинок Тарнавського знаходиться в охоронних зонах Софії та Андріївської церкви. Перов уточнив, що паспорт об’єкта відсутній.

Згодом у департаменті додали, що будівельні роботи призупинили. «Разом з інспекторами Департамент територіального контролю міста Києва зіставили відповідні звернення до Національної поліції України», — написав Перов.

Схожі новиниЗабудовник обіцяє реставрувати Лукʼянівський парк залізниці, який вже почав розбирати. Місто не давало жодних дозволівВ альтанці на ВДНГ відкрили матча-бар Dot 2.0На відновленні двох пошкоджених РФ будинків в Києві отримали 800 тисяч збитків

За словами дослідника історії Києва Антона Короба, будинок споруджено у 70-х роках ХІХ століття на замовлення титулярного радника Всеволода Тарнавського. На високому підвальному поверсі він мав декор, виконаний з жовтої київської цегли з бароковими та ренесансними ремінісценціями.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *