Музей історії України погрожує подати до суду на «Київзеленбуд» через незрубаний каштан

1

Адміністрація Національного музею історії України може подати в суд на КП «Київзеленбуд», який не зрізав віковий каштан, що знаходиться на його території.

Вранці 12 вересня на Пейзажній алеї працівники «Київзеленбуду» готувалися зрізати 90-річний каштан на замовлення Музею історії України. Однак цьому завадили біологиня Анастасія Глущенко й арборист Володимир Ветроградський, до яких долучилися акторка Ольга Сумська, депутатки Ксенія Семенова та Євгенія Кулеба. Небайдужі кияни зібрали 54 тисячі на лікування дерева.

Схожі новиниНа вихідних у Києві відбудеться волонтерський веломарш, щоб купити дрони для ЗСУПісля скандалу зі знесеним будинком на Жилянській «Ковальська» запустила рекламу малих київських бізнесівКМДА проведе третю експертизу зруйнованого будинку на Жилянській. Жителів про неї не попереджали

За словами Сумської, вони напередодні домовились з директором музею Федором Андрощуком, що він готовий підтримати громади та зберегти каштан.

Тепер керівник закладу повідомив, що буде «спілкуватись через юристів та офіційні листи». Сумська закликала музей дозволити арбористу вилікувати каштан та ще декілька дерев, що знаходяться на його території.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *