Київський метрополітен показав подарунки з Варшави (фото)

Київський метрополітен показав подарунки з Варшави (фото)

фото: Київський метрополітен

Частина отриманих вагонів може стати донорами для наявних

До «Київського метрополітену» прибув останній поїзд з переданої партії з Варшави. Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації з посиланням на метрополітен.  

Будь ласка, читайте текст після реклами

Зазначається, що частина з них може стати донорами для наявних поїздів.

«Загалом столична підземка безкоштовно отримала 60 виведених з експлуатації вагонів серії № 81 в якості технічної допомоги від польських колег. Поетапне транспортування всіх вагонів тривало сім місяців, повідомляє підприємство», – йдеться в повідомлені.

Будь ласка, читайте текст після реклами

У КМДА додали, що наразі фахівці метрополітену продовжують опрацьовувати кожен отриманий поїзд для визначення технічного стану. Зазначається, що 80% рухомого складу, що курсує лініями київського метро, виготовлено за радянських часів – він аналогічний вагонам, що експлуатуються у варшавському метрополітені.

6 фото На весь екран

«У конструкції цих вагонів є необхідне обладнання для проведення своєчасного та належного обслуговування рухомого складу столичного метро. Для безпечного руху поїздів, швидкої та якісної поїздки, рухомий склад потребує вчасних, якісних і ретельних ремонтів, зокрема поточних і капітальних», – додали в пресслужбі.

Нагадаємо, інвентарний парк вагонів КП «Київський метрополітен» складає 821 вагон різних моделей та років випуску, з яких 656 вагонів радянського виробництва. З 2014 до 2017 року відбувалися роботи з модернізації 135 вагонів за кошти Кіотського протоколу. Також лініями столичного метрополітену курсує 30 вагонів виробництва ПАТ «КВБЗ». Рухомий склад, як і будь яка техніка, потребує періодичних ремонтів. Так, кожні 480 тисяч км (раз на 4 роки) вагони проходять заводський (від поточного до капітального) ремонт, в рамках якого здійснюють профілактичний ремонт та ревізію обладнання системи керування, гальмівної системи, ремонти двигунів та інші необхідні роботи, що забезпечують безперебійну роботу рухомого складу та необхідний рівень безпеки руху.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *