Кияни просять виділити окремий вагон у метро для пасажирів з велосипедами

1

Кияни просять виділити окремий вагон в метро для пасажирів з велосипедами. Про це йдеться у відповідній петиції, яку вже підписала майже тисяча людей.

Автор петиції Данило Борисов зазначає, що на мостах відсутня велосипедна інфраструктура, що ускладнює рух містом ровером. «Також на правому березi дуже багато схилiв, через це iнодi було б комфортнiше використовувати метро», – вважає він.

У правилах користування метро йдеться, що велосипеди та інше спортивне спорядження, габаритні розміри яких за сумою трьох вимірів (довжина, ширина, висота) перевищують 120 сантиметрів, перевозяться виключно в розібраному вигляді та у чохлі.

Схожі новиниКияни вийшли на мітинг проти забудови екопарку на Осокорках та розвернули будівельну технікуВаршава готується передати Харкову два потяги метроПрокуратура відкрила кримінальне провадження через підпал історичного будинку на Подолі

Крім того, кияни можуть перевозити велосипеди у наземному громадському транспорті також лише у розібраному вигляді. На цій підставі регулярно стаються конфлікти.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *