«Дитячий Світ» у Києві позбувся незаконної 15-метрової реклами (фото)

«Дитячий Світ» у Києві позбувся незаконної 15-метрової реклами (фото)

«Дитячий світ» – модерністська будівля в Дніпровському районі Києва, побудована у 1987 році фото: Facebook / Valentyn Mondryivskyy

Cтолиця звільняється від реклами, яка розміщена не за правилами

Протягом останніх тижнів у столиці ведуться роботи над упорядкуванням реклами на вулиці Андрія Малишка у Дніпровському районі. Про це повідомив заступник мера Валентин Мондриївський.

За його словами, було демонтовано понад 100 незаконних вивісок та рекламних засобів, включно з тими, що були розташовані біля станції метро «Дарниця».

«Найскладнішим було прибрати з Дитячого Світу велику конструкцію висотою 15 метрів – це еквівалент 5 поверхів житлового будинку», – наголосив Мондриївський.

Посадовець зауважив, що процес упорядкування реклами на цій локації ще триває. Також заступник мера додав, що в столиці діють єдині та прозорі правила розміщення реклами та вивісок. Для офіційного оформлення необхідно отримати відповідний документ в Управлінні з питань реклами. 

Нагадаємо, у Голосіївському районі української столиці біля станції київського метрополітену «Теремки» планують демонтувати рекламні «хмарочоси» заввишки з семиповерховий будинок. 

До слова, заступник Кличка показав, якою має бути реклама на будинках у столиці.

Читайте також: Реклама заввишки з п’ятиповерхівку. У Києві проведено рекордні демонтажі банерів

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *