Віденський бал у Києві відбудеться 24 квітня

Віденський бал у Києві відбудеться 24 квітня 08.04.2024 15:17 Укрінформ У Києві 24 квітня відбудеться благодійний Віденський бал.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на пресслужбу заходу.

«Подія, яка багато років поспіль проходила в самому серці столиці, після вимушеної паузи в п’ять років знову запросить до танцю всіх своїх прихильників. Цьогоріч учасники балу обʼєднаються заради благодійної мети – збору коштів для благодійної організації «СОС Дитячі Містечка в Україні», яка надає першу необхідну допомогу дітям-сиротам та дітям, що опинились у складних життєвих обставинах, отримали фізичні та морально-психологічні травми під час війни», – розповіли в пресслужбі.

За словами організаторів, метою цьогорічного Віденського балу є сприяння діалогу з міжнародними партнерами та європейською спільнотою шляхом культурних цінностей і традицій.

Захід пройде за підтримки мерії Відня, посольства Австрії в Україні, Українсько-Австрійської асоціації та міськради Києва у приміщенні Fairmont Grand Hotel Kyiv.

До участі долучаться 16 пар дебютантів та 48 дорослих пар. Під час заходу відбудеться благодійний аукціон.

Вокальний супровід події здійснюватиме Сусанна Чахоян – зірка світової оперної сцени, солістка Національної опери України, лауреатка міжнародних вокальних конкурсів в Австрії, Німеччині, Угорщині, Іспанії. Також прозвучать шедеври світової музичної класики у виконанні Kyiv Mozart Orchestra.

Віденський бал – традиційний захід, який відбувається у Відні під час бального сезону. Віденські бали занесені до списку ЮНЕСКО нематеріальної культурної спадщини Австрії.

Благодійність Віденський бал Київ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *