USAID констатує зростання в Україні інтересу до культурних традицій

USAID констатує зростання в Україні інтересу до культурних традицій 29.03.2024 11:53 Укрінформ Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) бачить зростання в Україні інтересу до культурних традицій і підтримує культурні заходи в країні.

Про це заявила в. о. директора Місії USAID в Україні Теодора Белл на форумі «Культурна та інформаційна реінтеграція деокупованих територій», передає кореспондент Укрінформу.

Вона наголосила, що разом із Міністерством культури та інформаційної політики Агентство США підтримало відповідні дослідження, інтерв’ю та обговорення у спільнотах Харкова, Дніпра, Херсона, Чернігова, Миколаєва, Запоріжжя, Суми та Одеси.

«З них ми виявили, що є зростання інтересу до українських культурних традицій деокупованих територій і країни взагалі. Ми спостерігаємо відновлення, оскільки батьки висловлюють бажання знайти культурні можливості для своїх дітей, щоб забезпечити передачу культурних традицій наступним поколінням», – сказала Белл.

Однак представниця USAID зауважила, що дослідження також показали, що відповідні можливості в цих спільнотах часто обмежені, тому американське Агентство підтримує українські культурні заходи та події, випускаючи газети, документуючи архітектуру, каталогізуючи музеї, надаючи фотокамери та відкриваючи культурні центри.

Як повідомляв Укрінформ, т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв заявив, що на деокупованих територіях пошкоджені 1795 закладів культурної інфраструктури.

Культура Україна USAID

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *