Кілліан Мерфі зіграє у фільмі «Кров керує вугіллям»

Кілліан Мерфі зіграє у фільмі «Кров керує вугіллям» 26.03.2024 11:38 Укрінформ Ірландський актор Кілліан Мерфі, який нещодавно отримав премію «Оскар» за головну роль у стрічці кінорежисера Крістофера Нолана «Оппенгеймер», зіграє у фільму «Кров керує вугіллям» (Blood Runs Coal).

Як передає Укрінформ, про це повідомляє The Hollywood Reporter.

Зазначається, що проєкт кіностудії Universal заснований на книзі 2020 року «Кров керує вугіллям: вбивства Яблонського та битва за об’єднаних шахтарів Америки» (Blood Runs Coal: The Yablonski Murders and the Battle for United Mine Workers of America).

Книга автора Марка А. Бредлі розповідає про вбивство в 1969 році організатора шахтарської профспілки Джозефа «Джока» Яблонського, якого вбили вдома разом із дружиною та дочкою.

Ці вбивства відбулися після кампанії Яблонського проти корумпованого профспілкового лідера та викликали тривале розслідування, яке розкрило тіньові справи у вугільній промисловості.

Джон Девіс і Джордан Девіс будуть продюсерами фільму, а Бредлі стане виконавчим продюсером стрічки.

Як повідомляв Укрінформ, Американська академія кінематографічних мистецтв і наук визнала найкращим фільмом 2023 року стрічку «Оппенгеймер» режисера Крістофера Нолана.

Фото: MARLEEN MOISE/GETTY IMAGES

Оскар Актор фільм

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *