Жадан презентував у Львівській опері нову збірку віршів

Жадан презентував у Львівській опері нову збірку віршів Фото 06.09.2023 16:14 Укрінформ Український письменник і музикант Сергій Жадан провів презентацію нової книги "Скрипниківка" у Львівському оперному театрі.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Сьогодні у Львівській опері ми презентує нові вірші, що увійшли до збірки "Скрипниківка", людини, яка за рік випускає три книжки. Він співає разом із «Жадан і собаки», їздить на Донбас, волонтерить, я не знаю скільки Жаданів на світі живе, але дякую кожному із них і Сергію, і Вікторовичу, і Жадану», – сказав жартома ведучий Олександр Сердюк.

«Скрипниківка» — це 51 вірш, написаний до і після повномасштабного вторгнення Росії в Україну, зібрані разом, поєднані відчуттям мови, яка так болюче зникає, але потім обов'язково повертається.

Сергій Жадан прочитав свої вірші для сотень поціновувачів поезії, яких вмістила зала оперного театру. Серед присутніх були люди різних вікових категорій, але переважно – молодь та українські захисники.

«Цей вечір поезії розмиває суто академічні межі та стає чимось важливішим, щоденнішим, таким, що розлите в повітрі, що визначає наші інтонації», – додали організатори заходу.

У Львові Сергій Жадан презентував свою нову поетичну збірку / Фото: Анастасія Смольєнко

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *