Гурт «Антитіла» передав 5000 тактичних аптечок для спецпідрозділів ГУР

Гурт «Антитіла» передав 5000 тактичних аптечок для спецпідрозділів ГУР 15.03.2024 12:44 Укрінформ Учасники українського гурту «Антитіла» передали воїнам Головного управління розвідки Міноборони України п’ять тисяч тактичних аптечок, укомплектованих за стандартами НАТО.

Як передає Укрінформ, про це інформує пресслужба Головного управління розвідки Міноборони.

Як зазначається, кошти на аптечки було зібрано під час навколосвітнього туру гурту «Антитіла», який включав низку країн Європи, Канаду, США, Австралію, Нову Зеландію.

Наголошується, що учасники гурту придбали найкращі засоби для збереження життя захисників.

У свою чергу фонд United Help Ukraine кожен комплект збирав вручну. Набір аптечок формувався на основі фронтового досвіду роботи українських парамедиків.

У ГУР повідомили, що учасники гурту планують продовжити волонтерську діяльність для акумуляції коштів на потреби українських військових. Вони не обмежуються виключно медичною компонентою: бойові катери, FPV-дрони, дрони великого радіуса дії. Все це найближчим часом також може надійти спецпідрозділам української воєнної розвідки.

Як повідомляв Укрінформ, на склади вже надійшли 50 тисяч аптечок із законтрактованих з Німеччиною 500 тисяч, і вже найближчим часом їх передадуть у війська.

НАТО Розвідка Аптечка

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *