Зеленський про контрнаступ: ми не повинні дати Путіну перепочити

Зеленський про контрнаступ: ми не повинні дати Путіну перепочити

Володимир Зеленський визнає, що контрнаступ повільний фото: скріншот із відео

«Нам потрібно максимально звільнити свою територію і рухатися вперед»

Президент України Володимир Зеленський визнає, що прогрес у контрнаступі йде повільно, але запевняє, що українські війська просуваються вперед. Про це він сказав в інтерв’ю СBS.

Будь ласка, читайте текст після реклами

«Складна ситуація. Я буду з вами абсолютно чесним. У нас є ініціатива. Це плюс, – сказав Зеленський. – Ми зупинили наступ росіян і перейшли в контрнаступ. І, незважаючи на те, що не дуже швидко, важливо, що ми щодня рухаємося вперед і звільняємо територію».

«Нам потрібно максимально звільнити свою територію і рухатися вперед, – продовжив Зеленський. – Ми не повинні дати Путіну відпочити».

Будь ласка, читайте текст після реклами

Президент України також прокоментував удари безпілотників по Росії. «…Це не каральні місії, як вони виконують вбивства мирного населення. Росія повинна знати, що де б вона не була, з якого б місця не запускали ракети для ударів по Україні, Україна має повне моральне право атакувати ці місця. Ми відповідаємо їм: «Ваше небо не так добре захищене, як ви думаєте», – сказав Зеленський.

На запитання ведучого, чого, на думку Зеленського, Путін намагався досягти, вбиваючи мирних жителів, президент сказав: «Зламати (нас – ред.). І обираючи цивільні цілі, Путін хотів досягти саме цього – зламати. Цій людині, яка пробилася такими кривавими діями, з усім, що вона сказала, не можна довіряти. Такій людині немає довіри. Бо він уже давно не людина».

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *