Зеленський дорікнув партнерам надто довгою санкційною паузою (відео)

Зеленський дорікнув партнерам надто довгою санкційною паузою (відео)

фото: Офіс президента

Глава держави: «Дуже важливо додати рішень вільного світу, який повинен захищати себе»

Президент України Володимир Зеленський розповів, що сьогоднішній день був дуже насиченим на міжнародну комунікацію. Про це він сказав у вечірньому зверненні до українців.

Будь ласка, читайте текст після реклами

«Україну мають чути у світі, мають розуміти. Спільні емоції – це завжди велике джерело для більшої підтримки. Саміт Ялтинської європейської стратегії – різні зустрічі, інтерв’ю. Зустріч з учасниками нашої санкційної групи, яка працює під керівництвом Андрія Єрмака та Майкла Макфола. Звіт про те, чого вже досягнуто в роботі з нашими партнерами заради санкцій проти Росії. Орієнтири на найближчий час. Зараз бачимо надто довгу санкційну паузу з боку партнерів. І надто активні спроби Росії обійти санкції. Дуже важливо додати рішень вільного світу, який повинен захищати себе. І захистити!», – зазначив він.

Глава держави визначив три пріоритети про які говорили на саміті: подальші санкції проти енергосектору Росії, реальні обмеження постачання терористам чипів і загалом мікроелектроніки та подальше блокування російського фінансового сектору.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Крім того, напередодні Дня спорту президент зустрівся зі спільнотою українських спортсменів. 

А також провів сьогодні й важливу підготовчу нараду щодо міжнародного заходу, який планується на найближчий час – на цей вересень. – «Деталі – трохи згодом. Готуємо для наших воїнів важливий оборонний пакет».

«І ще одне. Шеврони. Хлопці, наші бригади, які я відвідував нещодавно в Донецькій області, в Запорізькій, – ваші шеврони вже тут, у кабінеті, на дошках. Я пишаюся кожною нашою бригадою, кожним воїном! Слава всім, хто б’ється заради нашої держави! Я дякую кожному й кожній, хто працює заради української сили! І всім, хто допомагає нашим людям долати цей час, долати наслідки російського терору. Обов’язково переможемо!», – завершив президент.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Нагадаємо, триває 562-а доба широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти нашої держави. Протягом доби відбулось 24 бойових зіткнення. Ворог завдав 10 ракетних, 60 авіаційних ударів, здійснив 37 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. Оперативна обстановка на сході та півдні України залишається складною.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *