Втрати ЗСУ. Данілов різко розкритикував західні ЗМІ

Втрати ЗСУ. Данілов різко розкритикував західні ЗМІ

Данілов: «Наша армія не настільки велика, щоб говорити про втрати в 70 тисяч військових» фото з відкритих джерел

Секретар РНБО наголосив, що цифри про втрати ЗСУ, які називають західних ЗМІ, є перебільшеними

Інформація західних ЗМІ щодо кількості втрат української армії не відповідає дійсності. Цифри, які називають журналісти, перебільшені. Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов в інтерв’ю Welt.

Будь ласка, читайте текст після реклами

«Наша армія не настільки велика, щоб говорити про втрати в 70 тис. військових. Ті, хто називає такі цифри, очевидно, не володіють точною інформацією про ситуацію в нашій країні», – сказав Данілов.

Секретар РНБО також наголосив, що йому незрозуміло, «чому шановні журналісти поширюють таку недостовірну інформацію про наші втрати».

Будь ласка, читайте текст після реклами

Нагадаємо, нещодавно видання The New York Times з посилання на американських посадовців заявило, що загальна кількість поранених і вбитих військових з боку України та Росії за період повномасштабної війни оцінюється в майже 500 тис., більшість – росіяни. Як стверджує видання, Україна нібито втратила близько 70 тисяч військових загиблими й 100-120 тис. пораненими.

До слова, інформація щодо загальної кількості загиблих та поранених під час воєнного стану є держтаємницею, за її розповсюдження встановлена кримінальна відповідальність.  Зокрема у конкретних підрозділах та на конкретних напрямках, противник використовує для прорахунку наших ймовірних подальших дій.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *