На чому ґрунтується політика Путіна: Тімоті Снайдер змалював портрет диктатора

На чому ґрунтується політика Путіна: Тімоті Снайдер змалював портрет диктатора

фото з відкритих джерел

Політика Путіна ґрунтується на впевненості у радянському минулому

Російський диктатор Володимир Путін наслідує політику Сталіна, намагаючись знищити українську зернову інфраструктуру і спровокувати голод в різних куточках світу. Про це заявив професор Єльського університету Тімоті Снайдер під час спеціальної події Київського безпекового форуму, заснованого Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну». Інформаційним спонсором форуму є «Главком».

Будь ласка, читайте текст після реклами

Снайдер зазначив, що руйнування дамби в Новій Каховці, мінування території України, навмисне знищення портів, кораблів, зерносховищ – робиться Росією для того, щоб чинити тиск на українців.

«Президент Путін намагається продемонструвати свій контроль над Україною, і тому оголошує лідерам країн Африки та Азії, що тепер він є господарем продовольства. Що він тепер має владу над голодом. Що він буде вирішувати, кому жити, а кому помирати. Що, звичайно, є дуже прямим відлунням 1930-х років і політики Сталіна», – додав він.

Будь ласка, читайте текст після реклами

На його думку, політика Путіна ґрунтується на впевненості у радянському минулому.

«Він упевнений, що України не було, немає і бути не може, а тому все, що робиться проти українців, має бути виправдане. Так само, як Сталін і сталіністи були впевнені, що є одне певне майбутнє, єдиний певний комунізм, певний Радянський Союз, і тому все, що робилося в Україні, так чи інакше було виправдано», – сказав історик.

Снайдер також зазначив, що влаштований Сталіним Голодомор, який призвів до смертей мільйонів українців, «які не повинні були померти», стояв у витоків створення масштабної системи брехні, яку продовжує використовувати нинішня Росія. 

Раніше повідомлялося, що режим Путіна тримається, тому Заходу потрібна нова стратегія.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *