Коли закон про мобілізацію вступить у дію? Нардеп відповів

Коли закон про мобілізацію вступить у дію? Нардеп відповів

На думку Веніславського, закон про мобілізацію буде підписано максимум через 10 днів фото: Ірина Геращенко/Facebook

Зеленський може повернути законопроєкт до парламенту, якщо той суперечить Конституції

Закон про мобілізацію почне діяти на наступний день після того, як його підпише президент Володимир Зеленський. Про це заявив член Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський в інтерв’ю oboz.ua.

Нардеп нагадав, що президент має повноваження не підписати законопроєкт і повернути його до парламенту, якщо він суперечить Конституції. Проте, за його словами, Комітет  намагався максимально повно врахувати всі конституційні вимоги.

“Президент, я думаю, точно підпише законопроєкт. Як я вже сказав, практично всі законодавчі поправки затверджувалися конституційною більшістю. Сам закон було ухвалено з достатньою кількістю голосів. Тим більше, що позиція президента була озвучена неодноразово. Я думаю, що жодних підстав не підписувати цей законопроєкт немає”, – зазначив Веніславський.

На його думку, президент підпише закон у дуже короткостроковій перспективі.

«Деякі наші політичні опоненти заявляли, що вони будуть реєструвати постанову про заборону підписання і направлення президенту через те, що не були враховані якраз питання звільнення з військової служби. Якщо це відбудеться, то спочатку необхідно відхилити ці постанови, потім підписати голові Верховної Ради і скерувати на підпис президенту. Тому тут терміни складно назвати, але я думаю, що це буде дуже короткострокова перспектива, тобто це максимум тиждень, 10 днів, – і закон буде підписано», – спрогнозував Веніславський.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *