Готуємо зустрічі та документи, які стануть новинами за найближчі тижні – Зеленський

Готуємо зустрічі та документи, які стануть новинами за найближчі тижні – Зеленський

Президент провів розмови із лідерами Іспанії, Бельгії, Латвії, Фінляндії та Кабо-Верде фото: Офіс Президента

Зеленський розповів про міжнародні перемовини, зокрема про підготовку першого Глобального саміту миру

Наразі готуються нові візити в Україну партнерів та нові безпекові угоди для нашої держави. Про це заявив президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні.

«Перше – фронт. Бої там, де найбільш гаряче. Напрямки Покровський, Курахівський, Краматорський, Лиманський, Времівський, Купʼянський. Сьогодні, як і завжди, був на звʼязку з військовими, провів окрему нараду з Міністерством оборони, зокрема щодо комплектування наших бригад. Ми робимо все, щоб зміцнити воїнів і щоб дати Україні більше міцності в боях. Я дякую кожному у світі, хто нам допомагає. І я дякую кожній нашій бойовій бригаді – усім, хто бʼється на передовій, бʼється результативно та хоробро, не здаючи позицій, – дякую за те, що ви є в України», – сказав президент.

Також Володимир Зеленський розповів про міжнародні перемовини, зокрема про підготовку першого Глобального саміту миру – Саміту, який, за словами Зеленського, може й повинен показати, чого варта міжнародна співпраця та всі слова про захист Статуту ООН і міжнародного порядку, заснованого на правилах.

«Кожен лідер, який братиме участь у Саміті, кожен лідер, який зараз допомагає з організацією Саміту, кожна держава, чию силу ми зараз додаємо до спільної сили захисту людського життя, однозначно проявить себе в цьому марафоні – у підготовці Саміту миру», – додав президент.

Він також розповів, що поговорив із лідерами Іспанії, Бельгії, Латвії, Фінляндії та Кабо-Верде. За його словами, кожен континент буде представлений на Саміті у Швейцарії, різні нації – і географічно великі, і географічно менші, і ті, хто вже чітко висловився на підтримку міжнародного права, і ті, хто ще це зробить.

«Поки в Москві лише лицемірно використовують термін «багатополярність», щоб прикрити свої спроби контролювати життя інших націй, ми створюємо реальний інструмент реальної багатополярності – запрошуємо на Саміт миру світову більшість. І саме більшість має сказати своє слово – може наблизити справедливий мир», – сказав Зеленський.

Президент також заявив, що готуються зустрічі та документи, які точно стануть новинами за найближчі тижні. Це, зокрема нові візити в Україну наших партнерів, нові безпекові угоди для нашої держави й життя у Європі.

«Та, звичайно, ми продовжуємо готувати фактичний старт перемовин із Європейським Союзом на червень. З нашого, українського боку всі деталі будуть опрацьовані на сто відсотків. Україна виконала свої зобовʼязання. І на таку ж активність – результативну активність – Україна розраховує і з боку партнерів. Дякую всім, хто з Україною, усім, хто підтримує дієво та вчасно! Бо це – життя. Збереження життів. Дякую всім, хто бʼється заради нашої держави й наших людей. Слава Україні!» – розповів Володимир Зеленський.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський провів засідання Ставки верховного головнокомандувача. Ключовими питаннями засідання стали фронт, виробництво української зброї та постачання допомоги від партнерів.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *