Бояться роздратувати РФ: Данілов дорікнув Німеччині через ракети Taurus

Бояться роздратувати РФ: Данілов дорікнув Німеччині через ракети Taurus

фото з відкритих джерел

Секретар РНБО вважає, що німецьку владу зупиняє не недовіра до України, а страх роздратувати Москву

Німеччина боїться Росії, тому і зволікає з передачею Україні далекобійних ракет Taurus. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов в інтерв’ю німецькому Welt.

Будь ласка, читайте текст після реклами

На його думку, німецьку владу зупиняє не недовіра до України, а страх роздратувати Москву.

«Дехто боїться роздратувати Росію, що, на наш погляд, абсолютно неправильно. Хочу нагадати, що деякий час тому Гітлера теж всі боялися, і чим це закінчилося, відомо», – сказав Данілов.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Він дорікнув Німеччині, заявивши, що страх політичних лідерів небезпечний. «Якщо ви боїтеся, ви неминуче програєте», – підкреслив секретар РНБО.

За даними західних ЗМІ, Україна попросила Німеччину надати далекобійні крилаті ракети Taurus, які мають радіус дії до 500 км. Проте запит відхилили.

Німецькі ЗМІ повідомляли, що Берлін нібито скоро може оголосили про передачу Taurus, але зараз продовжуються переговори з США. Також, за інформацією видання Spiegel, Олаф Шольц хоче внести технічні модифікації в ракети, щоб унеможливити удари ЗСУ по території Росії, але це не стосується території окупованого Криму.

Нагадаємо, раніше канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що у Німеччині наразі немає ніяких нових рішень щодо передачі Україні ракет Taurus.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *