Зеленський узяв участь у Всеукраїнському молодіжному форумі “Відновлення в єдності!”

Зеленський узяв участь у Всеукраїнському молодіжному форумі "Відновлення в єдності!"

КИЇВ. 12 серпня. УНН. Президент Зеленський узяв участь у форумі “Відновлення в єдності!” з нагоди Міжнародного дня молоді. Форум має на меті об’єднання молодіжних рухів та організацій, їх скоординоване залучення до реалізації молодіжної політики під час війни та у процесі відновлення. Про це повідомили в Офісі президента, передає УНН.

Деталі

Зеленський зазначив, що в умовах повномасштабного російського вторгнення українці щодня переживають важкі випробування.

Так, внаслідок чергової ракетної атаки з боку Росії на Івано-Франківщині постраждало троє людей, загинув восьмирічний хлопчик. А українські військові на передовій уже понад 17 місяців протистоять загарбнику, тож об’єктивно відчувають утому.

Цитата

“Але саме ця втома й буде основою свободи та незалежності України. Втома не лише тих, хто зараз на передовій. Коли ти захищаєш свободу, коли ти допомагаєш захисту, коли ти б’єшся, коли ти змагаєшся, коли ти працюєш, коли навчаєшся – усе це заради держави. Ця твоя втома – це твоя чеснота, твоє досягнення. Свідчення, що тебе не здолати”, – наголосив президент.

Доповнення

Він акцентував, що незламні не ті, хто не втомлюється або нічого не відчуває, а ті, хто додає кожен свій день до спільних зусиль заради перемоги.

Зеленський наголосив, що наша перемога настільки близько, наскільки кожен із нас сміливий, результативний, цілеспрямований.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *