З могили льотчика “Джуса” вкрали шеврони: його дівчина звернулась до мародерів

З могили льотчика "Джуса" вкрали шеврони: його дівчина звернулась до мародерів

КИЇВ. 5 вересня. УНН. З могили відомого українського військового льотчика Повітряних сил Збройних сил України з позивним “Джус” Андрія Пільщикова, вкрали шеврони. Дівчина загиблого пілота Меланія Подоляк звернулась до мародерів у Х (колишній Twitter) з проханням їх повернути, обіцяючи цінний обмін та анонімність, передає УНН.

Цитата

“Людині, яка вкрала шеврони, які на Андрієвій могилі залишили його побратими. Напишіть мені в приватні повідомлення. Я дам вам взамін щось значно унікальніше і цінніше, а ви повернете шеврони на місце. Ніхто не дізнається вашого імені”, – написала Подоляк.

Доповнення

25 серпня в Житомирській області сталася авіакатастрофа. Під час виконання бойового завдання у небі зіткнулись екіпажі двох навчально-бойових літаків L-39. В результаті загинули троє досвідчених українських пілотів – майор В’ячеслав Мінка, майор Сергій Проказін і капітан Андрій Пільщиков з позивним “Джус”, з 40-ї бригади тактичної авіації повітряного командування “Центр” Повітряних сил ЗС України.

Наразі розслідування загибелі пілотів в авіакатастрофі у Житомирській області триває. Слідчі розглядають три версії – технічна несправність літаків, помилка пілотів і порушення при організації здійснення польотів.

Терміни таких розслідувань бувають різні – часом воно може тривати навіть до пів року.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *