Українські рятувальники почали відновлювальні роботи у Словенії — ДСНС

Українські рятувальники почали відновлювальні роботи у Словенії — ДСНС

КИЇВ. 12 серпня. УНН. 51 український рятувальник та 19 одиниць техніки розпочали відновлювальні роботи у Словенії. Наразі зведений загін ДСНС працює у районі селища Речиця. Про це повідомили у ДСНС України, передає УНН.

Деталі

Рятувальники розгорнули пересувний пункт управління, медичний пункт, а також організували зв’язок та визначили порядок залучення людей та техніки для ліквідації наслідків повені.

Проведено робочу нараду з представником RDC – органу управління Європейського механізму цивільного захисту, що координує роботу рятувальних служб з усіх країн, що тут працюють та з місцевими органами влади.

Для українських рятувальників визначені 2 основні локації для роботи в руслі річки Дрета. Головні завдання — це облаштування дамби для берегоукріплення, розширення та зміна русла річки, водовідведення, очистка русла від дерев та сміття, що принесла велика вода.

У ДСНС відзначили, що це надскладна робота, адже рятувальникам доводиться постійно працювати в стрімкій течії.
Для її виконання фахівці ДСНС мають та застосовують важку інженерну техніку, зокрема 5 гусеневих екскаваторів. Роботи заплановано провести протягом декількох днів. Після чого будуть визначені нові локації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пів сотні українських рятувальників вирушили до Словенії для ліквідації повені

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *