У Раду внесли законопроект щодо відстрочки від мобілізації та другої вищої освіти – Веніславський

У Раду внесли законопроект щодо відстрочки від мобілізації та другої вищої освіти - Веніславський

Федір Веніславський

КИЇВ. 3 вересня. УНН. У Верховній Раді зареєстрували законопроект, який пропонується скасувати право на відстрочку від мобілізації для студентів, які здобувають другу вищу освіту чи більше після 30 років, заявив представник Президента у парламенті, народний депутат Федір Веніславський в ефірі телемарафону у неділю, пише УНН.

Цитата

“Я зареєстрував законопроект, я думаю, що колеги вирішать – розглядати його чи не розглядати, я думаю, що шанси на його розгляд є. (…) Я запропонував, щоб люди, які навчаються у послідовних рівнях освіти, мали право на відстрочку від призову. І ті, хто вступив на другу-третю-четверту вищу освіту після 30 років – таким правом на відстрочку скористатися не могли”, – сказав Веніславський.

Деталі

З його слів, він отримав інформацію від Міністерства освіти і науки, що “станом на 2019, 2020, 2021 роки студентів 25+ було біля 40 тис. чоловік; у 2022 році, коли розпочалася повномасштабна війна, таких студентів – 25+ – стало 106 тисяч, у цьому році цифри теж наближаються до 100 тисяч”. “Це означає, що 60 тис. чоловіків вирішили скористатися такими можливостями для уникнення призову за мобілізацією”, – зазначив Веніславський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні на сьогодні немає потреби в додатковій мобілізації – Резніков

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *