X, колишній Twitter, дозволить платним користувачам приховувати свої вподобання

X, колишній Twitter, дозволить платним користувачам приховувати свої вподобання

КИЇВ. 31 серпня. УНН. Соціальна мережа X, колишній Twitter, тепер запускає функцію для платних користувачів, яка дозволяє їм приховувати свої вподобання. Про це пише УНН з посиланням на Techcrunch.

Деталі

Платні користувачі соцмережі X тепер мають можливість приховати “Мені подобається” в налаштуваннях профілю. Це сталося після того, як соціальні мережі-конкуренти Threads і Bluesky за останні кілька тижнів надали користувачам можливість бачити вподобання.

“Вкладка “Ваші вподобання” у вашому профілі буде видима тільки для самого користувача. Часова шкала ваших вподобань також буде прихована від X API. Ваші індивідуальні вподобання залишаться видимими в публікаціях”, – йдеться в описі функції.

Досі вподобання були загальнодоступними. Але Х додав функцію для платних користувачів, який дозволяє ставити лайки, не турбуючись про те, що їх побачать інші.

Додамо

Раніше цього місяця X почав дозволяти підписникам приховувати галочку для верифікації. На Threads користувачі можуть бачити свої вподобані дописи на вкладці “Ваші вподобання” в налаштуваннях, і вони є приватними. Хоча у власному додатку та на сайті Bluesky вподобання є приватними, платформа заявляє, що вподобання є публічними, і додатки, які використовують API Bluesky, можуть показувати вкладку “Вподобання” у профілі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закон ЄС про дезінформацію: за невиконання технологічних гігантів штрафуватимуть до 6% від річного світового обороту

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *