Веб-сайти повинні перевіряти вік покупців тютюнових виробів: ідентифікація буде через Дію

покупців тютюнових виробів: ідентифікація буде через Дію” />

КИЇВ. 11 серпня. УНН. Веб-сайти, які продають тютюнові вироби, тепер повинні перевіряти вік користувачів, перш ніж дозволити їм купувати товари, таке рішення сьогодні ухвалив Кабмін. Про це повідомляє представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук, передає УНН.

Деталі

Кабінет Міністрів України затвердив Порядок попередньої ідентифікації віку користувачів веб-сайтів виробників, імпортерів пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння та/або електронних сигарет. Це означає, що веб-сайти, які продають ці продукти, тепер повинні перевіряти вік користувачів, перш ніж дозволити їм купувати товари. Ідентифікація віку буде здійснюватися за допомогою документа, що посвідчує особу, засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія.

Нагадаємо

Також 10 серпня Верховна Рада України ухвалила закон №9315, яким передбачена заборона продажу тютюнових виробів в магазинах безмитної торгівлі (Duty Free).

У пояснювальній записці до нормативу зазначається, що прийняття законопроєкту сприятиме руйнування схеми ухилення від оподаткування ПДВ та акцизним податком під виглядом здійснення операцій з продажу тютюнових виробів магазинами безмитної торгівлі. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *