ВАКС стягнув в дохід держави квартиру вартістю 1,86 млн грн, яка належить посадовиці львівської митниці

ВАКС стягнув в дохід держави квартиру вартістю 1,86 млн грн, яка належить посадовиці львівської митниці

КИЇВ. 25 серпня. УНН. Вищий антикорупційний суд в дохід держави квартиру службовиці митного поста “Львів-Північний” Галицької митниці Анни Бісюк вартістю 1,86 мільйона гривень. Цьому передувало здійснення Національним агентством з питань запобігання корупції моніторингу способу життя посадовиці, інформує УНН з посиланням на сайт НАЗК.

Цитата

“ВАКС на основі матеріалів та доказів, зібраних НАЗК, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) та Державного бюро розслідувань (ДБР), ухвалив рішення стосовно службовиці митного поста “Львів-Північний” Галицької митниці Анни Бісюк. Її квартиру у середмісті Львова вартістю 1,86 мільйона гривень суд визнав необґрунтованим активом, який підлягає конфіскації”, – йдеться в повідомленні.

Деталі

Зазначається, що раніше НАЗК провело моніторинг способу життя посадовиці, результати якого разом із зібраними доказами слідчих та прокурора, дали підстави САП звернутись до ВАКС з позовом про визнання її активів необґрунтованими та стягнення їх в дохід держави.

“У своїй декларації за 2020 рік Бісюк вказала, що отримала квартиру в середмісті Львова в подарунок від своєї матері, яка, своєю чергою, придбала її напередодні. Мати чиновниці пояснила, що квартира була придбана за заощадження, отримані за період трудової діяльності та від продажу двох інших квартир, а також позики, яку надав її зять”, – зазначили працівники НАЗК.

Водночас спеціалісти агентства проаналізували майновий стан та доходи чиновниці та її батьків та виявили, що у них не було фінансової спроможності для придбання квартири. Тому НАЗК скерувало матеріали щодо посадовиці митниці до САП, яка звернулася до ВАКС з позовом щодо цивільної конфіскації.

Нагадаємо

Вищий антикорупційний суд конфіскував складові системи електричного авіаційного пуску, які належали міністерству оборони білорусі.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *