В “Укренерго” готуються до найгіршого сценарію взимку

В "Укренерго" готуються до найгіршого сценарію взимку

КИЇВ. 27 липня. УНН. Енергетики готуються до нового опалювального сезону з урахуванням всіх можливих сценаріїв і розробляють алгоритми дій навіть для найкритичніших, проте закликають громадян підготувати генератори, повідомив голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький в ефірі 11 телеканалу, передає УНН.

Деталі

Енергетики роблять усе можливе для забезпечення ефективного та стабільного опалювального сезону. Тривають ремонти пошкодженого росіянами обладнання, відбувається модернізація інфраструктури. Тим не менше, українцям варто бути готовими до будь-яких сценаріїв цієї зими.

“Ніхто зараз не може сказати чи будуть блекаути, так само як і ніхто не може дати гарантію, що все буде нормально і ми спокійно, стабільно, в розслабленому режимі пройдемо зиму”, – наголосив Кудрицький.

Він зазначив, що не треба поспішати позбавлятися генераторів, які врятували бізнес та домогосподарства цієї зими. Краще потурбуватися про їхній технічний стан та запастись додатковим паливом.

“Ми будемо робити все, щоб ви не користувались генераторами взимку, але якщо буде треба, краще щоб вони були під рукою”,- підкреслив керівник «Укренерго».

Доповнення

Національна компанія “Укренерго” виконала близько 60% запланованих робіт із відновлення енергетичних мереж в Україні. З початку цього року відремонтувано 14,5 тисяч кілометрів повітряних ліній, низку підстанцій та електрообладнання. Крім цього, проводиться забезпечення посиленого захисту для енергооб’єктів, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Після завершення ремонтних робіт, в рамках підготовки до нового опалювального сезону, енергосистема планує додати 1,7 ГВт генеруючих потужностей. Планова ремонтна програма на енергооб’єктах іде згідно з графіком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: росія може відновити удари по енергетичній інфраструктурі України – ГУР

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *