Системна корупція при розмитненні товару: прокуратура завершила слідство щодо керівництва Житомирської митниці

Системна корупція при розмитненні товару: прокуратура завершила слідство щодо керівництва Житомирської митниці

КИЇВ. 15 серпня. УНН. Київська міська прокуратура повідомила, що завершила досудове розслідування щодо начальниці Житомирської митниці. Разом зі співучасниками вона організувала корупційну схему отримання хабаря за безперешкодне оформлення товарів, які завозяться на митну територію України, передає УНН.

Деталі

За даними слідства, до складу групи входили очільниця Житомирської митниці, начальник відділу митниці та митний брокер. Вони організували корупційний механізм сприяння декларантам у безперешкодному митному оформленні імпортних товарів, а також нестворенні штучних перешкод у здійсненні митних процедур, повідомляють правоохоронці.

Зазначається, що ціни на такі послуги визначались в середньому по 350 доларів США за кожний безперешкодно оформлений транспортний засіб комерційного призначення. У ході проведення досудового розслідування прокуратура задокументувала декілька епізодів передачі підозрюваним грошових коштів за надані “послуги” з митного оформлення.

Під час отримання фігурантами чергового траншу у 2 800 доларів та 50 тисяч гривень вказаних осіб затримали. Наразі матеріали кримінального провадження відкриті стороні захисту для ознайомлення.

Раніше

Служба безпеки України у березні цього року поінформувала, що викрила начальницю Житомирської митниці Ольгу Іллінську на системній корупції. Керівництво цієї установи підозрюють у систематичному “обкладанні даниною” місцевих бізнесмені.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *