Російського пілота, який перегнав Мі-8 в Україну, ретельно перевірили – Юсов

Російського пілота, який перегнав Мі-8 в Україну, ретельно перевірили - Юсов

КИЇВ. 5 вересня. УНН. Українські розвідники ретельно перевірили російського пілота Максима Кузьмінова, який перегнав в Україну гелікоптер Мі-8 разом з екіпажем. Про це під час пресконференції повідомив представник ГУР МОУ Андрій Юсов, передає кореспондент УНН.

Цитата

“При проведенні і реалізації подібних операцій, ці всі речі передбачаються. І коли офіційно Україна закликає і на початку повномасштабної агресії закликає росіян на наш бік разом із технікою, це ж не пропаганда, не брехня. Це правда. І ось ми зараз бачимо наочну реалізацію цього проєкту”, – сказав Юсов.

Деталі

За його словами, українські спецслужби провели відповідний комплекс заходів перевірки щодо російського пілота.

“Весь комплекс заходів, абсолютно різноманітних, вжиті для того, щоб пересвідчитися, що мова йде не про ворожу гру, не про контргру, а про реалізацію нашої операції і про справжні наміри пілота з того боку”, – сказав представник ГУР.

Нагадаємо

У серпні 2023 року Головне управління розвідки Міноборони України провело спецоперацію “Синиця”, у ході якої російський пілот Максим Кузьмінов перегнав вертоліт Мі-8 на територію України. У фільмі “Збиті льотчики росії” він розповів, що метою вчинку було “не сприяти злочинам” країни-агресора.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *