Прикордонники запобігли вивезенню за кордон скрипки Страдіварі 1730 року виробництва

Прикордонники запобігли вивезенню за кордон скрипки Страдіварі 1730 року виробництва

КИЇВ. 26 липня. УНН. У Одеській області на пункті пропуску “Паланка-Маяки-Удобне” прикордонники запобігли вивезенню за кордон скрипки Антоніо Страдіварі 1730 року виробництва. З’ясувалося, що у музичного інструмента нібито немає власника, інформує УНН з посиланням на сторінку МВС України у Telegram.

Цитата

“Під час прикордонно-митного контролю в пункті пропуску “Паланка-Маяки-Удобне” на Одещині в салоні рейсового автобуса виявили сумку з музичним інструментом. Однак, як з’ясувалося, всесвітньо відомий предмет нібито не має власника”, – йдеться в повідомленні.

Деталі

Зазначається, що у транспортному засобі перебували лише два водії-іноземці та стюардеса. За їх словами, скрипка, яка, ймовірно, становить історичну чи культурну цінність, була передачею, яку не забрали на території України. Інструмент направили на експертизу.

Довідка

Антоніо Страдіварі – італійський майстер струнних інструментів, що вирізняються особливою чистотою звучання. Зокрема, однією зі скрипок роботи Страдіварі володів італійський скрипаль-віртуоз Ніколо Паганіні. На сьогодні відомо про 700 збережених інструментів, які виготовив майстер.

Нагадаємо

На Одещині митники вилучили у громадянки України майже 1,3 млн російських рублів. Жінка намагалися виїхати до Румунії.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *