Перша церква у Бучі перейшла з УПЦ МП до Православної церкви України – міська рада 

Перша церква у Бучі перейшла з УПЦ МП до Православної церкви України - міська рада 

КИЇВ. 12 серпня. УНН. Під час релігійних зборів в Бучі більшістю голосів прийнято рішення про перехід Церкви Почаївської ікони Божої Матері УПЦ (МП) до Православної церкви України, повідомляє Бучанська міська рада, передає УНН.

Цитата

“Сьогодні, 12 серпня, на Київський площі відбулися релігійні збори міста, на якому більшістю голосів бучанців було прийняте рішення щодо переходу Церкви Почаївської ікони Божої Матері УПЦ (МП) до Православної церкви України. За даними лічильної комісії з 348 присутніх, «ЗА» перехід проголосувало 337 людей. Проти було 11. Також на зборах присутні одноголосно проголосували за звернення до Президента України Володимира Зеленського та Верховної Ради України щодо заборони української православної церкви московського патріархату на території України”,- йдеться в повідомленні.

Доповнення

Починаючи з 19 серпня, представники Української Православної Церкви (московського патріархату) планували здійснити хресну ходу з Хмельниччини через Тернопільщину до Почаєва, Свято-Успенської Почаївської Лаври. Рада оборони Тернопільщини заборонила хресну ходу вірян з міркувань безпеки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд заборонив УПЦ МП перешкоджати діяльності комісії з приймання-передачі майна Лаври

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *