Оформлення купівлі-продажу авто у “Дії” планують дозволити до кінця вересня – МВС

Оформлення купівлі-продажу авто у "Дії" планують дозволити до кінця вересня - МВС

КИЇВ. 12 серпня. УНН. В Україні до кінця вересня планують запровадити можливість оформлення договору купівлі-продажу автомобіля онлайн у застосунку “Дія”, на додачу до вже запроваджених нових цифрових послуг, повідомили у суботу в МВС, пише УНН.

Цитата

«Наприкінці вересня плануємо разом із Мінцифри запровадити оформлення договору купівлі-продажу автомобіля онлайн. Громадянам не потрібно буде безпосередньо приходити до територіального сервісного центру, а вони зможуть через застосунок “Дія” оформити відповідний договір купівлі-продажу та отримати поштою номерний знак і свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу», – сказав заступник міністра внутрішніх справ України Богдан Драпʼятий.

Деталі

Окрім того, з 6 серпня набрала чинності постанова уряду, яка дозволяє автосалонам здійснювати реєстраційні дії з автомобілями замість громадян. Це означає, що тепер громадянам не потрібно буде звертатися до територіального сервісного центру МВС, щоб зареєструвати свій новий автомобіль. Автосалон зможе зробити це замість них, і громадянин зможе виїхати з салону на повністю оформленому автомобілі.

Окрім цифровізації послуг, МВС також запроваджує обмеження шуму для транспортних засобів.

Згідно з новим законопроєктом, який зареєстровано в парламенті, за перевищення допустимого рівня шуму передбачено штраф у 17 тисяч гривень за перше порушення та 34 тисячі гривень за повторне порушення, а також позбавлення права керування автомобілем на строк до 6 місяців.

Нагадаємо

Головний сервісний центр МВС повідомив, що вартість державної реєстрації транспортних засобів зміниться у зв’язку з подорожчанням бланкової продукції. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *