Очільник Одеської ОВА Кіпер розповів про підготовку пляжів до відкриття: вже завтра буде офіційний доступ

Очільник Одеської ОВА Кіпер розповів про підготовку пляжів до відкриття: вже завтра буде офіційний доступ

Олег Кіпер

КИЇВ. 10 серпня. УНН. На Одещині триває підготовка до відкриття пляжного сезону. Про це в ефірі марафону «Єдині новини» повідомив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер, передає УНН.

Цитата

«Триває обстеження пляжів, на які в подальшому можна буде пускати людей. На сьогодні є три пляжі, які відповідають нормам щодо безпеки – мають укриття в пішій доступності. І вже завтра буде підписаний наказ щодо доступу відпочиваючих на ці пляжі. Наше завдання – забезпечити гідні умови для відпочинку та оздоровлення одеситів, гостей міста та області, військових та їх сімей.

І, що дуже важливо, безпека – повинні бути укриття, де відпочиваючі можуть перечекати повітряні тривоги. Активно працюємо над тим, аби це все було більш безпечно і більш контрольовано», – повідомив Кіпер.

Додамо

Також Кіпер прокоментував свій наказ, яким дозволив роботу закладів громадського харчування до 23:00. Обмеження залишаються лише по розважальним заходам: гучна музика, прожектори, дискотеки мають, як і раніше, закінчуватися до 22:00, уточнив очільник ОВА.

«Ми вирішили дати людям можливість ще годинку відпочити. Аби вони мали можливість допити келих вина і доїсти смачну вечерю. А ви знаєте, що в Одесі дуже смачна кухня. Даємо можливість людям відпочити і перезавантажитися.
А нашим підприємцям, які багато допомагають ЗСУ, даємо можливість трохи більше попрацювати, аби економічно підтримувати себе, область, державу, військових», – наголосив Кіпер.

Крім того, очільник ОВА розповів про стан підготовки Одещини до нового навчального року. За його словами, в Одесі близько 700 шкіл, половина з яких – вже обстежена і визначена такими, що відповідають критеріям безпеки.

«Більшість батьків виявили бажання, щоб діти ходили в школу. А ми повинні надати таку можливість. Тож іде масова перевірка – які школи забезпечені укриттями, аптечками і водою», – повідомив він.

До теми

У Військово-морських силах заявили, що пляжі Одеського регіону можливо убезпечити від мін. Також там спростували інформацію про можливість висадки ворожих десантів. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *