Очільниця музею Голодомору Гасиджак готує позов до суду через цькування в соцмережах

Очільниця музею Голодомору Гасиджак готує позов до суду через цькування в соцмережах

Леся Гасиджак

КИЇВ. 27 липня. УНН. Виконувачка обов’язки генерального директора Національного музею Голодомору-геноциду Леся Гасиджак готує позов до суду через образу честі та гідності в соцмережах. Про це Леся Гасиджак заявила в ефірі Радіо Свобода, повідомляє УНН.

Цитата

“Позов до суду буде обов’язково. Це питання не в мені. Я дуже спокійно до цього хейту поставилася. Це дуже смішна історія і сумна, з іншого боку. Але я принципово буду подавати до суду, бо розумію, що такі історії трапляються кожного дня. Хейту піддається дуже багато жінок в Україні. І не лише через зовнішність. А просто через те, що вони є жінками на керівних посадах. Я вважаю, що це має бути повчальний кейс, щоб він ніколи більше не повторився”, – заявила очільниця музею Голодомору.

За словами Гасиджак, за своє життя вона хейту майже не зазнавала.

Вона звернулася до хейтерів і звернула іх увагу, що за картинкою в соцмережі – є жива людина.

“Коли ви бездумно йдете за масою, включайте інколи мозок. У нас іде війна. З війни повертаються захисниці і захисники без рук, без ніг. Потім ці люди будуть зазнавати хейту? Тому що вони некрасиві?” – зазначила очільниця музею.

Гасиджак наголосила, що дуже багато зусиль фахівці різних рівнів докладають до того, щоб суспільство наше трохи змінилось.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уповноважений з прав людини відреагував на цькування через зовнішність в.о. директорки музею Голодомору

Контекст

У соцмережах почали цькувати виконувачку обов’язків директорки музею Голодомору Лесю Гасиджак через її зовнішність. Зокрема, юрист Клим Братківський написав у своєму фейсбуку, що Леся Гасиджак не може очолювати музей Голодомору, бо має невідповідну зовнішність. Наразі його поста з критикою Гасиджак немає, проте залишилися скріншоти.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *