МОН працює над тим, щоб у кожній школі був психолог – Лісовий

МОН працює над тим, щоб у кожній школі був психолог - Лісовий

Оксен Лісовий

КИЇВ. 25 серпня. УНН. МОН працює над тим, щоб у кожній школі був як мінімум один психолог на постійні основі, повідомив міністр освіти і науки Оксен Лісовий на щорічній серпневій конференції, передає кореспондент УНН.

З його слів, це пов’язано з тим, що війна в Україні призвела до серйозних проблем із ментальним здоров’ям українців, зокрема вчителів та дітей.

Цитата

“Що стосується ментального здоров’я, ми повинні розуміти, що наша нація буде довго страждати від посттравматичного синдрому. Навіть ті, хто зараз говорить, що у них все гаразд, вони несвідомі, ще не усвідомлюють того, наскільки травмована їхня психіка. І безумовно, що вчитель тут несе велику відповідальність, бо їм потрібно завжди зберігати спокій”, – сказав міністр.

Лісовий наголосив, що Україна докладає значних зусиль для покращення ментального здоров’я освітян та учнів. Він повідомив, що перша леді України Олена Зеленська також займається цією проблемою, а разом з ЮНЕСКО розробляється цілий комплекс рішень. Міністерство освіти і науки також є учасником цього процесу.

“Зараз ми працюємо над тим, щоб був як мінімум один психолог на одну школу, щоб він міг охоплювати своєю увагою колектив педагогічний, колектив учнівський і колектив батьківський”, – повідомив Лісовий.

Нагадаємо

Раніше всеукраїнська програма ментального здоров’я “Ти як?” дала українцям поради, як впоратися з тривогою та подібними нападами стресу. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *