Конференція послів в Ужгороді: про що говорили

Конференція послів в Ужгороді: про що говорили

КИЇВ. 15 серпня. УНН. В Ужгороді пройшла конференція послів на якій обговорили ймовірну передачу Ізраїлем секретних даних росії, про це пише УНН з посиланням на заяву посла України Євгена Корнійчука в ефірі Радіо Свобода.

Деталі 

Українська влада занепокоєна інформацією про ймовірну передачу Ізраїлем секретних даних із зустрічей «Рамштайн» росії, це питання обговорювали на конференції послів в Ужгороді. 

Деякі ЗМІ з посиланням на джерела в РНБО повідомили, що Рада нацбезпеки і оборони може запровадити санкції щодо Єрусалима, зокрема скасувати безвізовий режим і виключити Ізраїль з групи учасників формату «Рамштайн» через можливе використання Ізраїлем таємної інформації у власних цілях і ризик того, що інформація передається росії.

Цитата

«Я поділяю занепокоєння нашого найвищого керівництва. Це правда. І я можу підтвердити, що питання це обговорювалося як на конференції послів, яка проходила 3 серпня в Ужгороді, так і в кулуарах. Тобто, дійсно, є ряд факторів, які варто переглянути. Але звертаю вашу увагу, що, якщо Міністерство закордонних справ і Рада національної безпеки нічого не підтвердили, я, як посол, також нічого підтвердити не можу. Але я звертаю увагу, що ніхто також не спростував цю інформацію», – сказав Корнійчук. 

Нагадаємо  

Україна не планувала скасовувати безвізовий режим з Ізраїлем – посол. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *