Комісія сьогодні оглянула у Лаврі два заблоковані раніше корпуси – заповідник

Комісія сьогодні оглянула у Лаврі два заблоковані раніше корпуси - заповідник

КИЇВ. 15 серпня. УНН. Комісія національного заповідника “Києво-Печерська лавра” сьогодні разом із правоохоронцями оглянула два заблокованих групами осіб корпуси монастиря. Про це у вівторок повідомив у коментарі журналістам виконувач обов’язків генерального директора заповідника Максим Остапенко, пише УНН.

Цитата

“Сьогодні комісія продовжила роботу і комісія заповідника зайшла до корпусів 57, 58. В одному корпусі знаходилося 11 осіб, у другому корпусі – близько 15 осіб. Разом з правоохоронцями ми потрапили до корпусів, оглянули їх стан, поліція провела повністю аналіз тих людей, які там перебувають, які відмовляються виконувати вимогу заповідника вийти з об’єктів державного майна. І наразі зараз ці об’єкти будуть взяті під охорону поліцією охорони. І подальші вже правові дії ми будемо відпрацьовувати з правоохоронцями”, – сказав Остапенко.

Він зазначив, що загалом було заблоковано три корпуси.

“Два корпуси сьогодні комісія оглянула, поліція відпрацювала, з’ясували тих осіб, які намагаються перешкоджати роботі заповідника і далі комісія продовжить свою роботу відповідно до плану”, – додав Остапенко.

Нагадаємо

15 серпня у Києві поліція оточила корпуси Києво-Печерської Лаври, аби забезпечити громадський порядок під час роботи комісії.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *