Google присвятив дудл Дню Незалежності України

Google присвятив дудл Дню Незалежності України

КИЇВ. 24 серпня. УНН. Google випустив дудл, присвячений Дню Незалежності України. Він зображує парад, який представляє всіх українців, які демонструють свою гордість і впевненість, рухаючись у майбутнє, інформує УНН із посиланням на повідомлення компанії.

Цитата

«Сьогоднішній Doodle, проілюстрований запрошеною художницею з Києва Поліною Дорошенко, присвячений Дню Незалежності України 2023. Це державне свято вшановує незламність духу українського народу та пам’ятає всіх, хто віддав життя за свою країну – включно з тими, хто все ще воює зараз. Цього дня 1991 року Україна здобула незалежність і вийшла на світову арену як суверенна держава», – заявили в Google.

Зазначається, що ілюстрація дудл зображує “парад, який представляє всіх українців, які демонструють свою гордість і впевненість, рухаючись у майбутнє”.

Авторкою ілюстрації є київська художниця Поліна Дорошенко. Вона розповіла, що під час створення дудла вона хотіла продемонструвати як різноманітність, так і єдність.

«Я вкладала сенс у більшість деталей. Наприклад, колір кросівок, деталі традиційного одягу та вишивки, а також керамічний півень, який став символом незламності, стійкості попри всі виклики сьогодення. На ілюстрації ми бачимо прототипи як сучасників, так і людей, які 32 роки тому зустріли Незалежність України», – розповіла художниця.

Доповнення

Сьогодні, 24 серпня, українці відзначають 32-у річницю Незалежності своєї держави. І вдруге поспіль святкування Дня Незалежності України відбувається на фоні повномасштабної російської агресії.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *