Евакуація на Харківщині: у Куп’янському районі залишається ще близько 230 дітей

Евакуація на Харківщині: у Куп'янському районі залишається ще близько 230 дітей

КИЇВ. 8 вересня. УНН. У Харківській області триває евакуація мирного населення з Куп’янського району. Наразі там залишається приблизно 230 дітей. Про це у п’ятницю повідомив керівник Куп’янської РВА Андрій Канашевич в ефірі телемарафону, передає кореспондент УНН.

Цитата

«Евакуація у нас продовжується. Не тими темпами, звичайно, як би нам хотілося, але тим не менше люди по трохи виїжджають. Станом на сьогодні у нас виїхало приблизно 1600 людей, з них майже половина виїхали своїм ходом і приблизно 800 людей виїхали за допомогою Харківської обласної військової адміністрації, за допомогою волонтерських груп, які постійно долучаються до цього процесу», – розповів Канашевич.

Він зазначив, що так само було вивезено близько 350 дітей.

«Утім, у тих населених пунктах, які підпадають під обов’язкову евакуацію, ще залишається приблизно 230 дітей,, і зараз всі наші зусилля направлені на те, щоб максимально залучити до цього процесу батьків цих дітей і довести їм необхідність все ж таки приймати відповідальне рішення виїжджати на більш безпечні території – у Харків або далі, де є можливість», – зазначив Канашевич.

Доповнення

9 серпня керівник Куп’янської РВА Андрій Канашевич підписав розпорядження про оголошення обов’язкової евакуації. Людей евакуюють із 37 населених пунктів Куп’янського району області.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *