До переліку ліків, які компенсує держава, додали противірусний препарат та препарат у разі серцевої недостатності – МОЗ

До переліку ліків, які компенсує держава,  додали противірусний препарат та препарат у разі серцевої недостатності - МОЗ

КИЇВ. 25 серпня. УНН. Рішенням уряду розширено перелік препаратів, які входять до Національного переліку основних лікарських засобів. Це означає, що тепер їх можна буде отримати безкоштовно під час лікування. Про це повідомляє УНН з посиланням на МОЗ.

Деталі

Відповідно до урядового рішення, розширили перелік лікарських засобів, які входять до Національного переліку основних лікарських засобів. До нього додали противірусний препарат «Валганцикловір» та «Дапагліфлозин», який застосовується для лікування серцевої недостатності.

Були також внесені зміни до форм дозування препаратів «Еверолімус» та «Омепразол».

Додамо

Національний перелік основних лікарських засобів містить перелік безпечних і дієвих лікарських засобів для лікування найбільш поширених захворювань в Україні. Це означає, що пацієнти мають право на доступ до цих ліків безкоштовно під час лікування у медичних закладах. Визначення переліку ліків, які підлягають компенсації в рамках державних гарантій медичного обслуговування населення, відбувається Міністерством охорони здоров’я.

На даний момент Нацперелік включає 411 лікарських засобів, зокрема 72 препарати інсуліну, 9 комбінованих лікарських засобів та 23 медичні вироби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У селах та на прифронтових територіях запрацюють мобільні аптеки

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *