До Одеської затоки повернулися мармурові краби та морські коники

До Одеської затоки повернулися мармурові краби та морські коники

Олег Кіпер

КИЇВ. 11 серпня. УНН. Стан морської води в акваторії Одеської затоки після надзвичайної ситуації, що виникла через теракт рф на Каховській ГЕС, стабілізувався. Повернулися мармурові краби та червонокнижні морські коники. Про це у своєму Telegram повідомив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер, перадє УНН.

Деталі

За інформацією профільного департаменту, стан морської води значно покращився, солоність та інші показники досягли нормованих сезонних значень, повідомив Кіпер, посилаючись на дані вимірювань проб води.

“Інтенсивність природних процесів самоочищення, які зараз відбуваються в морській екосистемі – не мають аналогів у відомих локальних технологіях покращення якості водного середовища. Тому у даному випадку сприятливі кліматичні і гідрологічні умови, прискорюють природні процеси біологічного та гідролого-гідрохімічного очищення”, – уточнив він.

Крім того, значно скоротилася кількість біологічної речовини – тобто залишків очерету, що затопили узбережжя після вибуху ГЕС.

“Сьогодні воно мінімальне. На дні залишаються окремі гілки та рослинні залишки”, – поінформував Кіпер.

Також очільник ОВА розповів, що епідеміологічна ситуація з інфекційної захворюваності в Одеській області контрольована. А кількість хворих на кишкові інфекції нижча за сезонну захворюваність.

Нагадаємо

Очільник Одеської ОВА Кіпер розповів про підготовку пляжів до відкриття.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *